club pingwina

info i naj info o stronie club penguin

Ogłoszenie

20 marzec urodziny administratora 28 luty urodziny morderatora 20 luty urodziny użytkownika 14 luty dżień walentynki

#1 2009-02-11 17:48:52

sender1

administratorek

Zarejestrowany: 2009-02-08
Posty: 32
Punktów :   

co to

komunikat

regulaminu.

jeżeli nię bedziesz

whodzić na

forum tak długo jak naprzykład

z 10 dni możemy cię zbanowac

także w tym forum

regulamin

jest zaostrzony

dotyczy adek222.

rada administratorów sender1.

Offline

 

#2 2009-02-15 13:42:08

kropa1

kasjer pinga

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 11
Punktów :   

Re: co to

bardzo ciekawy regulamin

Offline

 

#3 2009-02-16 11:54:02

kropa1

kasjer pinga

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 11
Punktów :   

Re: co to

adek222 opuścił już 8 dni ma dwa dni poprawienia czy to nie godne z regulaminem administratorze choć ja jestem  nowy p.  to nowa ranga powinna być  za 5 postów nie widzę w tym forum choć szacunku dla gracza.banowanie za nie wchodzenie przez 10 dni dziwny sposób karania chcesz żeby na twoim forum było mniej użytkowników?

wiem że to nie ja decyduje tylko  administrator lecz to głupota dla mnie. wiem że ty penwnie mnie zbanujesz za te teksty ale wiem że chcesz mieć mniej użytkowników. prosze bardzo ariwederchi roma twoja strata mój zysk.

zarejestruje się na lepszym forum.  administratorze czy regulamin jakiego dokonałeś/aś nie jest za surowy oczywiście banuje się za zachowanie pisemne ale ty tego nie łapiesz prawda? skutek jaki nam wyrządzasz jest nie pojety albo wiem robisz to specjalnie.

to wszystko lecz kiedyś poznasz swą słodką zemstę. phi zaostrzony regulamin to jużprędzej świnie zaczną latać tak wieć to co ty pleciesz jest bez wjątków beznadziejne to wszystko na temat tego co z nim robisz. bye

adek222 i piesan nie ufajcie senderowi on dostanie za swoje.

Offline

 

#4 2009-02-16 11:56:03

sender1

administratorek

Zarejestrowany: 2009-02-08
Posty: 32
Punktów :   

Re: co to

kropa1 napisał:

adek222 opuścił już 8 dni ma dwa dni poprawienia czy to nie godne z regulaminem administratorze choć ja jestem  nowy p.  to nowa ranga powinna być  za 5 postów nie widzę w tym forum choć szacunku dla gracza.banowanie za nie wchodzenie przez 10 dni dziwny sposób karania chcesz żeby na twoim forum było mniej użytkowników?

wiem że to nie ja decyduje tylko  administrator lecz to głupota dla mnie. wiem że ty penwnie mnie zbanujesz za te teksty ale wiem że chcesz mieć mniej użytkowników. prosze bardzo ariwederchi roma twoja strata mój zysk.

zarejestruje się na lepszym forum.  administratorze czy regulamin jakiego dokonałeś/aś nie jest za surowy oczywiście banuje się za zachowanie pisemne ale ty tego nie łapiesz prawda? skutek jaki nam wyrządzasz jest nie pojety albo wiem robisz to specjalnie.

to wszystko lecz kiedyś poznasz swą słodką zemstę. phi zaostrzony regulamin to jużprędzej świnie zaczną latać tak wieć to co ty pleciesz jest bez wjątków beznadziejne to wszystko na temat tego co z nim robisz. bye

adek222 i piesan nie ufajcie senderowi on dostanie za swoje.

Offline

 

#5 2009-02-16 16:06:21

sender1

administratorek

Zarejestrowany: 2009-02-08
Posty: 32
Punktów :   

Re: co to

sender1 napisał:

kropa1 napisał:

adek222 opuścił już 8 dni ma dwa dni poprawienia czy to nie godne z regulaminem administratorze choć ja jestem  nowy p.  to nowa ranga powinna być  za 5 postów nie widzę w tym forum choć szacunku dla gracza.banowanie za nie wchodzenie przez 10 dni dziwny sposób karania chcesz żeby na twoim forum było mniej użytkowników?

wiem że to nie ja decyduje tylko  administrator lecz to głupota dla mnie. wiem że ty penwnie mnie zbanujesz za te teksty ale wiem że chcesz mieć mniej użytkowników. prosze bardzo ariwederchi roma twoja strata mój zysk.

zarejestruje się na lepszym forum.  administratorze czy regulamin jakiego dokonałeś/aś nie jest za surowy oczywiście banuje się za zachowanie pisemne ale ty tego nie łapiesz prawda? skutek jaki nam wyrządzasz jest nie pojety albo wiem robisz to specjalnie.

to wszystko lecz kiedyś poznasz swą słodką zemstę. phi zaostrzony regulamin to jużprędzej świnie zaczną latać tak wieć to co ty pleciesz jest bez wjątków beznadziejne to wszystko na temat tego co z nim robisz. bye

adek222 i piesan nie ufajcie senderowi on dostanie za swoje.

co to miało być jakiś debat o nie nie zbanuje cie tylko kara jest sroga

Offline

 

#6 2009-04-09 11:44:01

sender1

administratorek

Zarejestrowany: 2009-02-08
Posty: 32
Punktów :   

Re: co to

Powiedzmy to tak kropa1, kara będzie podwyszszona nawet nie jesteś  moderatorem a już wymysliłeś własny sposób, no cóż kara jest tak, masz od dnia 20.04.2009  zakaz pisania przez 5 dni dotarło, no przyjmij to do wiadomości że tu jest tylko instrukcja a nie pisanie postów.


To co ty pleciesz to jest bzdura a nie moje psimo wiesz, no mam nadzieje że to się nigdy ale to nigdy nie powtórzy, gdy to przeczytasz ładnie przeproś wszystkich na forum dobra, bo za następny taki wygłup i cię zbanuje.

Narazie trzymaj się boo nieważne i tak tego nie zrozumiesz.

Offline

 

#7 2009-07-06 09:45:54

sender1

administratorek

Zarejestrowany: 2009-02-08
Posty: 32
Punktów :   

Re: co to

Dobra posłuchajcie zrobiłem to specjalnie kropa1 to moje drugie konto ale chciałem zeby byłow wiecej postów

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.everquest.pun.pl www.cs-erathia.pun.pl www.lsdclan.pun.pl www.bulletsofpain.pun.pl www.ewf-e-fed.pun.pl